Opis
Dalmore 17 yo
Dalmore 17 yo to 17-letnia whisky single malt wprowadzona do oferty destylarni Dalmore w styczniu 2026 roku. Po początkowym dojrzewaniu w beczkach z amerykańskiego dębu po bourbonie, została poddana finiszowaniu w beczkach po trzech różnych sherry: Matusalem Oloroso, Amoroso oraz Apostoles z bodegi González Byass, przez minimum 5 lat.
Zapach: sewilskie pomarańcze, owoce sadu oraz dębowe przyprawy
Smak: gruszki w syropie, owoce leśne, marmolada pomarańczowa oraz toffi
Finisz: gorzka czekolada ze skórką pomarańczy, bakalie oraz gałka muszkatałowa i cynamon
Informacje o produkcie
| Rodzaj | Single Malt Whisky |
| Kraj | Szkocja |
| Wyspa/Region | Highland Whisky |
| Objętość | 0,7 l |
| Zawartość Alkoholu | 42% |
| Beczka | bourbon, sherry Matusalem Oloroso, Amoroso, Apostoles |
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Tagi i słowa kluczowe
Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% cena
Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% gdzie kupić
Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% sklep
Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% producent
Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% opinie
Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% kup | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% tanio | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% promocja | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% wyprzedaż | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Warszawa | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Łódź | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Kraków | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Wrocław | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Poznań | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Gdańsk | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Szczecin | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Lublin | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Białystok | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Katowice | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Olsztyn | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Rzeszów | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Zielona Góra | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Gorzów Wielkopolski | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Kielce | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Opole | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Człuchów | Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42% Chojnice
Whisky Dalmore 17 yo 0,7L / 42%
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Konsultacja z ekspertem ds. wina, koniaku i brandy
pon. - pt.: 08:00 - 16:00
E-mail:
[email protected]Telefon:
+48 661 586 066Konsultacja z ekspertem ds. whisky i rumu
pon. - pt.: 08:00 - 16:00
E-mail:
[email protected]Telefon:
+48 724 830 076