Formy płatności

Ceny Produktów uwidocznione na stronie Sklepu Internetowego podane są w złotych polskich i zawierają podatki. O łącznej płatności należnej za Zamówienie, w tym również o kosztach należnych Pełnomocnikowi (w tym opłatach za transport, dostarczenie lub usługi pocztowe) a także o ewentualnych dodatkowych kosztach, a gdy nie można ustalić wysokości tych opłat – o obowiązku ich uiszczenia, Klient jest informowany na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli rezerwacji Produktu.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności za Zamówienie:

- Płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym Produktu – dostępna wyłącznie przy osobistym odbiorze Produktu przez Klienta w lokalu Sprzedawcy.

- Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze Produktu od Pełnomocnika – dostępna wyłącznie przy wyborze Usługi Pełnomocnika przez Klienta.

- Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

- Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu autopay.pl – aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej płatności oraz na stronie internetowej https://www.autopay.pl.

Płatności Shoper (bezpieczeństwo płatności online zapewnia Autopay - www.autopay.pl)

 

 

Termin płatności:

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem lub płatności elektronicznych, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia Zamówienia.

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym Produktu, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w chwili odbioru Produktu osobiście w lokalu Sprzedawcy.

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze Produktu od Pełnomocnika, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w chwili dostarczenia Produktu przez Pełnomocnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium