Formy płatności

Ceny Produktów uwidocznione na stronie Sklepu Internetowego podane są w złotych polskich i zawierają podatki. O łącznej płatności należnej za Zamówienie, w tym również o kosztach należnych Pełnomocnikowi (w tym opłatach za transport, dostarczenie lub usługi pocztowe) a także o ewentualnych dodatkowych kosztach, a gdy nie można ustalić wysokości tych opłat – o obowiązku ich uiszczenia, Klient jest informowany na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli rezerwacji Produktu.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności za Zamówienie:

- Płatność gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym Produktu – dostępna wyłącznie przy osobistym odbiorze Produktu przez Klienta w lokalu Sprzedawcy.

- Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze Produktu od Pełnomocnika – dostępna wyłącznie przy wyborze Usługi Pełnomocnika przez Klienta.

- Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

- Płatności elektroniczne za pośrednictwem serwisu BlueMedia.pl – aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej płatności oraz na stronie internetowej https://www.bluemedia.pl.

Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu BlueMedia.pl. Obsługę płatności elektronicznych prowadzi:

BlueMedia.pl – spółka Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie (adres siedziby: ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000320590, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; kapitał zakładowy w wysokości 2 000 000 zł w całości opłacony, NIP: 5851351185.

 

 

Termin płatności:

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem lub płatności elektronicznych, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia złożenia Zamówienia.

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką lub kartą płatniczą przy odbiorze osobistym Produktu, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w chwili odbioru Produktu osobiście w lokalu Sprzedawcy.

- W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze Produktu od Pełnomocnika, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w chwili dostarczenia Produktu przez Pełnomocnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium