Macallan James Bond 60th Anniversary Release

Macallan James Bond 60th Anniversary Release

Wkrótce do sprzedaży trafi limitowana seria Macallan James Bond 60th Anniversary Release mająca uczcić sześćdziesiąt lat filmów o "007". Opakowanie każdej z sześciu butelek wchodzącej w jej skład przedstawia szkice wybranych scen utrwalonych na kliszy w konkretnej dekadzie. Chociaż korzenie postaci Bonda są niewątpliwie brytyjskie, to jego dziedzictwo jest szkockie. Większość dzieciństwa spędził on bowiem w Skyfall Lodge – rodzinnej posiadłości w szkockim Glencoe, skąd pochodził jego ojciec - Andrew Bond.

Każda z butelek w kolekcji zawiera tą samą, stworzoną przez Kirsteen Campbell whisky o mocy 43,7%, doskonale odzwierciedlającą charakter, styl i dojrzałość Bonda, które ewoluowały przez lata. W jej zapachu znajdziemy świeże nuty cytryn, limonek, przechodzące w słodką wanilię i kokos, z akcentami suszonych fig i rodzynek. Na podniebieniu pierwsze skrzypce odgrywa pomarańczowa skórka i świeży sorbet cytrynowy, z delikatną dębiną, subtelnym imbirem, ciemną czekoladą, figami i pieczoną tartą jabłkową polaną miodem.

Macallan James Bond 60th Anniversary Release dostępny będzie w The Macallan Online Boutique, The Macallan Estate Boutique, kanale GTR oraz wybranych sklepach specjalistycznych na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej na poziomie 600 £ (800 $).

 
(źródło: The Macallan)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium