DARMOWA DOSTAWA OD 700 ZŁ!

SZAMPAN LANSON GOLD LABEL BRUT MILLESIME 2005 0,75L / 12,5%

Dostępność: chwilowy brak towaru
Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: LANSON
Kod produktu: 3029440000521

Opis

Historia domu szampańskiego Lanson sięga roku 1760 kiedy to François Delamotte zaczął produkować wino w Szampanii. W 1786 r. jego syn wraz z biznesowym partnerem Jean-Baptiste Lanson, który później dał nazwisko firmie, stworzyli wspólne przedsięwzięcie. Od XIX w. do dziś Lanson zaopatruje brytyjską rodzinę królewską. Od 1977 r Lanson to główny dostawca szampana na imprezy związane z turniejami tenisowymi na Wimbledonie oraz Tour De France.

Rocznikowe szampany powstają tylko w latach uznane za wyjątkowe. Lanson Gold Label 2005  powstał z 49% Chardonnay i 51% Pinot Noir z winnic grand cru i dojrzewało przez okres 10 lat w piwnicach zanim trafiło do sprzedaży.  To dobrze zbalansowane wino właśnie wchodzi w najlepsze lata. Chrupkie i wytrawne, utrzymane w stylu Lansona bez fermentacji malolaktycznej, wino jest pełne białych owoców, cytrusów i nut tostowych, oparte na pikantnej, mineralnej konsystencji.

Kartonik, który posiadamy, ma niewielkie uszkodzenia!

 

Informacje o produkcie

Rodzaj Wina Musujące
Smak Wytrawne
Kolor Białe
Kraj Francja
Region Szampania
Apelacja Champagne AOC
Producent Lanson
Szczepy Chardonnay, Pinot Noir
Rocznik 2005
Objętość 0,75 l
Zawartość alkoholu 12,5%
Temperatura serwowania 6-8°C
TAGI I SŁOWA KLUCZOWE

cena

gdzie kupić

sklep

producent

opinie

kup | tanio | promocja | wyprzedaż | Warszawa | Łódź | Kraków | Wrocław | Poznań | Gdańsk | Szczecin | Lublin | Białystok | Katowice | Olsztyn | Rzeszów | Zielona Góra | Gorzów Wielkopolski | Kielce | Opole | Człuchów | Chojnice

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium